

Блок живлення KRF-1230PB Kraft 12V/30A (43-00011)
- В наличии
- Код: 43-00011
958 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Імпульсний блок живлення на 3 канали навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм 30 А; регулювання вихідної напруги; вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц; вентилятор охолодження; світлова індикація; металевий корпус; розміри 215 / 115 / 50 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 155-265 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розміри | 215 / 115 / 50 мм |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 958 ₴



