Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1210LED (41-00034)
- В наличии
- Код: 41-00034
2 762 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 10 A, максимальний 12 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 18 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.75 А; металевий бокс; 295 / 195 / 90 мм; замок+2 ключа
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 195 / 295 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1.2 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип защиты | Від глибокого розряду акумулятора, Від короткого замикання, Від підключення невірної полярності Акб |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 2 762 ₴









