

Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205/8CH(B) (41-00037)
- В наличии
- Код: 41-00037
2 112 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з 8 каналами навантаження, LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 5 A, максимальний 6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 18 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; металевий бокс; 195 / 265 / 75 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 8 |
| Розміри | 195 / 295 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.85 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип защиты | Від глибокого розряду акумулятора, Від короткого замикання, Від підключення невірної полярності Акб |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 2 112 ₴



