Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205/8CH (41-00031)
- В наличии
- Код: 41-00031
1 760 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з 8 каналами навантаження, LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 5 A, максимальний 6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; металевий бокс; 195 / 265 / 75 мм; замок+2 ключа
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 8 |
| Рабочая температура | 0 ° C ~ + 45 ° C |
| Розміри | 195 / 265 / 75 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.85 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Технические характеристики | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 760 ₴









