Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-RM/10KVA/10KW/Ex Pro Online UPS під зовнішній акумулятор (42-00050)
- В наличии
- Код: 42-00050
34 290 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм; потужність 10000 ВА/10000 Вт; вхідна напруга 110-300 В; вихідна напруга 208/220/230/240 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 192 В; регульований струм заряду 1-12 А; SNMP-слот; монтаж у стійку 19"; 450 / 610 / 90 мм. Підходить для котлів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Входное напряжение | AC 110-300 В |
| Выходное напряжение | 208/220/230/240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Мощность | 10000 ВА / 10000 Вт |
| Напруга акумуляторної батареї | 192 В |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 450 / 610 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1-12 А |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Монтаж в стійку Rackmount |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 34 290 ₴








