Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-B500VA/300W(LED)12V UPS під зовнішній акумулятор (42-00044)
- Нет в наличии
- Код: 42-00044
3 240 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LED-індикацією; потужність 500 ВА/300 Вт; вхідна напруга 145-275 В АС; вихідна напруга 220 В АС±10%, модифікована (апроксимована) синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 12 В; максимальний струм зарядку 5 А; 2 розетки; 330 / 100 / 150 мм; 4.3 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Входное напряжение | AC 145-275 В |
| Выходное напряжение | 220 В ±10% |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | ПК |
| Индикация | LED-підсвічування |
| Мощность | 500 ВА / 300 Вт |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Рабочая температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 330 / 100 / 150 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 5 А |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Апроксимована синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, короткого замикання, повного розряду батарей |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 3 240 ₴








