Джерело безперебійного живлення Kraft KRF-T2000VA/2KW(LCD)Ex Pro Online UPS під зовнішній акумулятор (42-00018)
- Нет в наличии
- Код: 42-00018
14 220 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Онлайн ДБЖ (подвійного перетворення) з LCD-дисплеєм; потужність 2000 ВА/2000 Вт; вхідна напруга 110-300 В; вихід 208/220/230/240 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 72 В; регульований струм заряду 1-12 А; SNMP-слот; розміри 410 / 145 / 230 мм; вага 6.74 кг. Підходить для котлів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Входное напряжение | AC 110-300 В |
| Выходное напряжение | 208/220/230/240 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Мощность | 2000 ВА / 2000 Вт |
| Напруга акумуляторної батареї | 72 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 410 / 145 / 230 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1-12 А |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 14 220 ₴








