Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 100 Аг, напруга 12 В; розміри 230 / 330 / 180 мм; вага 30 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30 кг |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Максимальний струм розряду | 307.1 А (5 хв.) |
| Розміри | 230 / 330 / 180 мм |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 7 803 ₴










