HDA-928VF нова камера відеоспостереження з роздільною здатністю 4K (8 Мп). Камера високої роздільної здатності транслює зображення виняткової якості завдяки новій матриці останнього покоління OS08A10, яка працює в парі з процесором NVP2481. Відеокамера комплектується варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню f=3.6 - 11 мм, що дозволяє відрегулювати кут огляду. Вбудована ІЧ-підсвічування з дальністю до 40 метрів забезпечить якісне та деталізоване зображення у темний час діб та при недостатньому освітленні. Купольний корпус металевий білого кольору, герметичний виконаний зі ступенем захисту IP-66. Камера призначена для вуличних установок, але за потреби можна встановлювати всередині приміщення. У моделі передбачено OSD-меню, за допомогою якого можна відрегулювати додаткові функції: кольоровість, контрастність і різкість, а також перевести камеру в інший формат (AHD, CVI і TVI). Відеокамера сумісна з реєстраторами, що підтримують роздільну здатність запису 4K(8Mpix).
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
| Модель | HDA-928VF |
| Тип камери | Мультиформатна |
| Матриця | OS08A10 |
| День/ніч | Авто ІЧ фільтр, ІЧ підсвічування |
| Чутливість | 0,04 лк |
| Тип об'єктива | Варіофокал f=3,6-11 мм |
| Дальність ІЧ | до 40M |
| Баланс білого | Авто\Вручну |
| Роздільна здатність | 8Mpix |
| Сумісність | AHD/CVI/TVI |
| Рабочі температуры | -30 C ~ + 45 C |
| Живлення | DC12V/390mA |
| Розміри | 119*98 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантія | 12міс |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oltec |
| Страна производитель | Китай |
| Дальность ИК-подсветки | 20 м |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Разрешающая способность (Мп) | 8 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Вид | Купольная |
| Общие | |
| Вес | 350 г |
| Высота | 62 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 154 мм |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Ширина | 58 мм |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 8 Мп |
| Чувствительность | 0.04 люкс |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | металл |
| Питание | DC12V/290mA |
| Применение | Уличное |
| Тип матрицы | 1/1.8" OS08A10 |
- Цена: 4 415 ₴



